YASAK SİTELERE NASIL GİRİLİR ?

YASAK SİTELERE NASIL GİRİLİR ?

Her geçen gün bir sitenin daha kapandığı haberini alıp duruyoruz. Dünyada özgürlük çağı olarak yaşadığımız şu günlerde garip bir takım kısıtlamalarla girdiğimiz internet sitelerine varıncaya kısıtlamaya, bazı internet sitelerini yasaklamaya devam ediyorlar. Fakat teknoloji sizce bunun çaresini bulamayacak kadar aciz midir? Bir zehrin hiçbir şekilde panzehiri olmayacak mıdır?

Elbette ki böyle şeyler hiçbir zaman çözümsüz kalmıyor, kalmaz da.  Psiphon programlarının en iyi ve ücretsizlerini kullanıcılarına sunan güvenli bir sitedir, benimde size tavsiye edeceğim programı oradan aldığımız bilgiler sonucunda paylaşıyorum.

Psiphon öncelikle sayfın olarak okunur.  Psiphon engellenen sitelere girmeyi sağlayan Windows, Android cihazlarda çalışan bir uygulamadır. Yani Android telefonlarda veya Windows 7, Windows 8, Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda Psiphon çalışır.

Psiphon, engellenen sitelere, VPN, SSH ve HTTP proxy sunucular ile sağlar. Psiphon engellenen siteye erişim yöntemini otomatik olarak belirler.

Psiphon ücretli mi?

Psiphon ücretli ve ücretsiz sürümü mevcut. 

Psiphon ücretsiz sürümde;

 • Reklam gösterimi
 • 2Mb/s hız limiti

söz konusudur. Ücretsiz sürümü tercih ederseniz daha yavaş bir bağlantı ve reklamlara maruz kalırsınız. 

Psiphon Pro, Psiphon uygulamasının ücretli sürümüdür.  Psiphon Pro içinde reklam ve hız limiti yoktur.

 

Psiphon nasıl kullanılır?

 

Psiphon Window 7, Windows 8, Windows 10'da nasıl kullanılır?

 1. Yukarıdaki linkten Psiphon uygulamasını indirin.
 2. İndirmiş olduğunuz psiphon3.exe dosyasını çift tıklayın.
 3.  Psiphon çalışmaya başlayacaktır.   Psiphon Bağlantı yazısını gördüğünüzde artık  Psiphon aktif durumdadır ve tarayıcınızı açıp internete bağlanabilirsiniz.

 Psiphon Android telefon ve tablette nasıl kullanılır?

 1. Yukarıdaki linklerden veya Google Play üzerinden  Psiphon'ı aratarak kurulumunu gerçekleştirin.
 2.  Psiphon Pro simgesi telefonunuza gelecektir.  Psiphon Pro simgesine dokunun.
 3. Başlat butonuna dokunun.
 4. Tüm cihaz Tünellensin mi? sorusuna Tüm cihazı tünelle butonuna dokunarak cevap verin. Bu sayde Youtube, Twitter, Facebook gibi ayrı uygulamarda  Psiphon üzerinden çalışmaya başlayacaktır. Tüm cihazı tünelleme özelliği sadece Android 4 ve üzeri Android telefon ve tabletlerde çalışır. Bunun dışındakiler Sadece Psiphon tarayıcıyı kullanın seçeneğini seçmelidir. 
 5. Daha sonra Dikkat uyarısı gelecektir. Bu uygulamaya güveniyorum işaretledikten sonra Tamam'a dokunarak devam edin.  Gelen uyarı, Psiphon Pro'nun aktif olacağına dair bir uyarı mesajıdır.
 6. Ekranın üstüne Anahtar ve P simgesi geldiğine artık  Psiphon Pro aktif ve kullanılabilir demektir.

 Psiphon Pro ile artık Youtube, Twitter, Facebook gibi uygulamalar çalışır duruma gelecektir. Tarayıcınızda yine  Psiphon Pro üzerinden çalışmaya başlayacaktır.

 Psiphon Pro uygulamasını kapatmak için  Psiphon Pro içindeki Durdur butonuna basmanız yeterlidir.

 Psiphon uygulmasından Pro sürümüne yükseltmek isterseniz  Psiphon uygulamasında Şimdi yükselt seçeneğine dokunmalısınız. Bu çözüm paylaşıldığında  Psiphon Pro ücretleri şı şekildeydi

 •  Psiphon Pro Maksimum hız 28.99TL - Aylık
 •  Psiphon Pro Yüksek hız 14,99 TL - Aylık

 

4 YORUMLAR

  Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ