İNSTAGRAM'DAN VİDEO & FOTOĞRAF NASIL İNDİRİLİR ?

İNSTAGRAM'DAN VİDEO & FOTOĞRAF NASIL İNDİRİLİR ?

OGInsta+

OGInstagram resmi olmayan bir instagram uygulamasıdır. Hesabınıza erişmenize, fotoğraflar yayınlamanıza, diğer instagram kullanıcılarını takip etmenize ve resmi uygulamada yapılabilen hemen hemen herşeyi yapabilmenize imkan sağlar. En önemli farkı ise instagramda yayınlanan video ve fotoğrafları indirmenize olanak sağlamasıdır. 

OGInstagram, instagram ile birebir aynı özelliklere sahiptir. Tek farkı arayüzün üst kısmında 'instagram' yerine 'OGInstagram' yazmaktadır. Herşey- profiller, fotoğraf akışı, arama araçları, vb.- tümüyle aynıdır. 

OGInstagramı resmi uygulamadan ayıran temel (muhtemelen tek) özellik paylaş butonu tıklandığında sadece fotoğrafı veya video bağlantısını paylaş butonu değil bununla birlikte indir butonu da görülmektedir. Bu indirme arkaplanda gerçekleşir ve indirilen fotoğraf veya video direk olarak indirilenler dosyasına gider.

OGInstagram resmi Instagram uygulamasından daha fazla özellik sunan bir istemcidir. En iyi tarafı ise; video ve resimlerin kolayca indirilebilmesidir.

OGInsta+ İNDİR

6 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ