Gear Fit 2 Pro bekleyenlere kötü haber!

Gear Fit 2 Pro bekleyenlere kötü haber!

amsung, Tizen işletim sistemi tabanlı giyilebilir Teknoloji ürünlerine bir yenisini daha Gear Fit 2 Pro ile eklemeye hazırlanıyor. 23 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan etkinlikle tanıtılacak olan cihaz, Galaxy Note 8 ile aynı anda tüketicilerle buluşacak.

şte Gear Fit 2 Pro'nun fiyatı!

Bugün gelen haberler ise Gear Fit 2 Pro'yu bekleyenleri üzecek cinsten. Zira cihazın fiyatının Gear Fit 2'den yaklaşık 20 dolar daha pahalı olacağı kesinleşti. Bu da Gear Fit 2 Pro'nun 199 dolarlık fiyat etiketine sahip olacağını gözler önüne serdi.

Bu fiyat artışını mantıklı kılabilmek adına Gear Fit 2 Pro'nun tasarımında da tamamen değişikliğe gidilecek. Cihazın kordonu da sağlamlaştırılırken, suya karşı dayanıklılık noktasında da önemli gelişmeler kaydedilmiş.

Gear Fit 2 Pro'nun suya dayanıklılığı direkt olarak dalış yapanların ya da normal bir şekilde yüzmeyi tercih edenlerin kullanabileceği kadar geliştirilmiş. Son olarak cihazın müzik dosyalarını oynatabildiğini ve Spotify'dan çevrimdışı olarak şarkıları dinleyebileceğinizi de belirtelim.

3 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ