Başkasının WhatsApp Hesabına Nasıl Girilir?

Başkasının WhatsApp Hesabına Nasıl Girilir?

Başkasının WhatsApp Hesabına Nasıl Girilir?

Dünya genelinde en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android olduğundan bu platformda ücretsiz daha da önemlisi işe yarar WhatsApp hesabı çalma uygulaması arayışına girdik. WhatsWeb For Whatscan adlı uygulama tam bu iş hazırlanmış etkili bir uygulama. 10 milyondan fazla indirmeye ulaşmasından başarısını tahmin edersiniz. Şimdi dilerseniz başkasının (sevgililerinin) WhatsApp hesabını ele geçirmek, mesajlarını okumak (ücretsiz), konuşmalarını görmek isteyen kişilerin kullanabileceği en iyi uygulama olan WhatsWeb For Whatscan’in kullanımına geçelim. 

 

WhatsApp 5 Saniyede Ele Geçirme:
WhatsApp hesabını ele geçirmek/çalmak, mesajlarını sürekli takip etmek istediğiniz kişinin cihazından WhatsApp hesabına girip Sohbet Ekranı – Menü altından WhatsApp Web’e giriyorsunuz.
WhatsWeb For Whatscan uygulamasını açıyorsunuz ve çıkan karekodu uygulamaya (WhatsWeb For Whatscan) okutuyorsunuz. Senkronizasyon işlemi başlıyor.
Senkronizasyon tamamlandığında kişinin WhatsApp hesabına tam erişim hakkınız oluyor. WhatsApp kişileri, sohbet listesi, sohbet geçmişi, mesajlar, fotoğraflar ve dosyalarkısacası her şeyi kendi cihazınıza aktarmış oluyorsunuz.
Evet, dilediğiniz kişinin WhatsApp hesabını 5 saniyeden de kısa bir sürede ele geçirmeyi başardınız. Uygulamanın güzel tarafı; WhatsApp hesabını çalmak, ele geçirmek veya mesajlarını/konuşmalarını takip etmek istediğiniz kişinin hangi cihazı kullandığı fark etmiyor. Android, iPhone, Windows Mobile (Windows Phone) hatta bilgisayarda dahi çalışıyor. Unutmadan, uygulamanın tek cihazda (bir telefonda) 2 WhatsApp hesabı kullanma desteği de bulunmakta.

2 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ