Sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu gözaltına alındı

Sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu gözaltına alındı

Sosyal medyada "Örümcek, korktun mu? Yılan, korktun mu?" videosuyla tanınan Simge Barankoğlu, dün akşam saatlerinde İzmir'de gözaltına alındı.  İki yıl önce karıştığı kavga nedeniyle gözaltına alındığı öğrenilen Barankoğlu, savcılıktaki ifade işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

 

Sosyal medya fenomeni Simge Barankoğlu, dün akşam saatlerinde Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Barankoğlu, buradaki işlemlerinin ardından Ödemiş Adliyesi’ne sevk edildi. Cumhuriyet Savcılığı’na ifade veren Barankoğlu, daha sonra serbest bırakıldı.
 

 

“İKİ YIL ÖNCE OLAN BİR KAVGAYDI”

Konuya ilişkin basın mensuplarına açıklama yapan Barankoğlu, şöyle konuştu:

“Bundan iki yıl önce meydana gelen bir kavgaya karışmıştım, bu yüzden hakkımda dava açılmıştı. Daha sonra karşı tarafla oturup uzlaştık ve dava kapanmıştı. İki yıl önce, olan bir kavgaydı. İki yıl sonra neden bir daha yeniden tekrar dava açıldı, anlamış değilim. Bugün notere gittim, orada bir işim vardı. Bir süre sonra polis geldi. İfadem olduğunu söyleyerek beni polis merkezine götürdüler. Daha sonra nöbetçi Cumhuriyet Savcılığına gittik. Savcılıkta ifademi verdim serbest bırakıldım” dedi

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ